قیمت ناخالص بلوک هبلکس چقدر است

قیمت ناخالص بلوک ساختمانی بتنی هبلکس چقدر است ؟

بلوک های بتنی هبلکس یکی از مصالح ساختمانی نسبتاً ارزان و بادوام هستند. آنها در اکثر آب و هوا ها به خوبی مقاومت می کنند و با حداقل تخصص قابل نصب هستند. قیمت بلوک بتنی هبلکس با توجه به نوع بلوک، فاصله از سازنده و منطقه ای که بلوک در آن نصب خواهد شد تا حدودی متفاوت است.

اطلاع از قیمت های مصالح ساختمانی اولیه می تواند به شما در تصمیم گیری هوشمندانه در مورد پروژه بعدی کمک کند.

اکثر بلوک های ساختمانی بتنی هبلکس در ابعاد ۶۰*۲۴ با ضخامت های مختلف هستند. طبق گفته انجمن ملی سازندگان مسکن، قیمت هر عدد بلوک هبلکس با ضخامت میانیگن حدود ۳۰ سانتی متر است. خرید عمده می تواند قیمت بلوک های شما را کاهش دهد.

حجم بلوک بتنی هبلکس سبک درصد بالایی از هوا را شامل می شود. این امر AAC را بسیار سبک تر از بلوک بتنی معمولی می کند و ارزش عایق آن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. حمل و نقل AAC به دلیل وزن سبک تر، قیمت کمتری دارد. قیمت هر بلوک نیز بیشتر از بتن معمولی است.

قیمت ناخالص بلوک هبلکس چقدر است

قیمت ناخالص بلوک هبلکس چقدر است

بلوک بتنی هبلکس دو شاخه یک بلوک تزئینی است که برای ایجاد ظاهری شبیه به سنگ استفاده می شود. این بلوک ها در طول تولید برای ایجاد یک سطح ناهموار تقسیم می شوند. آنها در طیف وسیعی از رنگ ها و بافت های طراحی شده برای تقلید از سنگ طبیعی هستند. با توجه به NAHB، بلوک دو شاخه به دلیل مشکلات در دسترس بودن، در محیط های مسکونی غیر معمول است. این بلوک ها در اندازه های مشابه بلوک های بتنی هبلکس معمولی از جمله واحد های توخالی ۸ اینچی و همچنین نیمه طولی، گوشه های برگشتی و سایر اندازه ها هستند. NAHB بلوک های صورت تقسیم شده را حدود ۲٫۳۰ دلار در هر بلوک ۸ اینچی یا ۲٫۵۹ دلار برای هر فوت مربع فهرست می کند.

روکش آجری بدون ملات

این نوع غیر معمول بلوک هبلکس شبیه آجر است، اما برای نصب نیازی به ملات ندارد. بلوک‌ های روکش آجری بدون ملات دارای شکل خاصی در هم تنیده هستند که به آنها امکان می‌دهد به یکدیگر متصل شوند. این آجر ها باید به نوار های خزدار روی روکش دیوار پیچ شوند و به عنوان عناصر پشتیبانی عمل نکنند. مزیت اصلی این ماده سهولت نصب آن است، زیرا تقریباً هر کسی می تواند این بلوک ها را در جای خود قرار دهد. بلوک های روکش آجری بدون ملات بتنی هبلکس نیز قیمت کمتری نسبت به روکش آجری معمولی دارند. واحد های روکش آجری بدون ملات می توانند تا ۷٫۰۰ دلار در هر فوت مربع باشند.

انجمن ملی سازندگان خانه، بلوک AAC را حدود ۳ دلار برای یک بلوک ۸ در ۸ در ۲۴ اینچ یا ۲٫۳۰ دلار برای هر فوت مربع فهرست می کند.

این بلوک ها در طول تولید برای ایجاد یک سطح ناهموار تقسیم می شوند. آنها در طیف وسیعی از رنگ ها و بافت های طراحی شده برای تقلید از سنگ طبیعی هستند. مزیت اصلی این ماده سهولت نصب آن است، زیرا تقریباً هر کسی می تواند این بلوک ها را در جای خود قرار دهد.