چسب بلوک هبلکس

شرکت کیبکس یکی از بهترین شرکت های تولید کننده و عرضه کننده چسب بلوک هبکس می باشد که انواع چسب بلوک هبلکس را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت عرضه می کند.

آخرین فناوری های نوین ساختمانی

جستجوی خلاقانه برای یافتن رویکردهایی برای کاهش هزینه و زمان تولید مصالح ساختمانی منجر به معرفی فناوری های جدید در ساخت و ساز شده است. فن آوری های جدید برای ساخت و ساز شامل سیستم قالب بندی بتن عایق، مصالح بلوک هبلکس، فناوری سقف عرشه فلزی، سیستم قاب فولادی سبک و فرآیند جوشکاری فورج لب به لب میلگرد می باشد. هدف این مقاله بررسی این فناوری ها برای ساخت و ساز از نظر هزینه و زمان می باشد. بر اساس این تحقیق، عدم آگاهی سازندگان از روش های نوین ساخت، دلیل استفاده نکردن از این فناوری ها در مقیاس وسیع بوده است.

همچنین بلوک هبلکس جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی مانند آجر می باشد. با توجه به مزایا و معایب سیستم اسکلت فلزی سبک، نیاز به توسعه ساخت و ماشین ابزار و استفاده از این سیستم ها شناخته شده است. همچنین آموزش نیروی انسانی ماهر در زمینه نصب و کار با مصالح، تدوین مقررات عملی و حمایت از مراکز تحقیقاتی مانند دانشگاه ها برای پوشش و رفع معایب این سیستم ها توصیه شده است. بنابراین، این مطالعه با هدف بررسی ساخت فناوری‌های جدید از منظر عوامل بهینه ‌ساز مهم یعنی هزینه و زمان انجام شد.

بلوک هبلکس

فناوری بلوک سبک یکی از فناوری های نوین در تولید مصالح ساختمانی سبک وزن است که در مقایسه با مصالح سنتی مزایای زیادی برای افزایش کارایی در روند ساخت ساختمان های مدرن دارد. ملات مورد استفاده برای بلوک های هبلکس ایرانی و دیوار چینی سیمانی یا ملات بلوک های سبک می باشد. دیوار بلوک سبک AAC ، 25 درصد سیمان کمتری مصرف می کند و از استحکام بالاتری نسبت به دیوارهای آجری مشابه برخوردار است. دیوارهای ساخته شده از بلوک سبک و چسب بلوک سبک هبلکس تاثیر زیادی در کاهش هزینه های ساخت دارند.

چسب بلوک هبلکس

چسب بلوک AAC برای اجرای انواع بلوک AAC (بتن هوادهی اتوکلاو شده)، آجر و انواع بلوک سیمانی موجود در بازار کاربرد دارد. این چسب ها به صورت ملات خشک شده آماده مصرف تولید می شوند و برای اتصال با دوام بلوک ها با مقاومت چسبندگی مطلوب طراحی شده است فقط کافی است با مقداری آب ترکیب شده و آماده مصرف است. این از سیمان، پرکننده های خوب درجه بندی شده و پلیمر تخصصی ساخته شده است. چسب بلوک هبلکس بخشی از محصولات ارائه شده این شرکت برای ساخت دیوارهای بهتر است. مواد جدید را در پاسخ به استفاده روزافزون از بلوک های AAC برای ساخت دیوار به دلیل سهولت در نصب و گچ کاری در مقایسه با بلوک های توخالی معمولی توسعه داد.

مزایای چسب بلوک هبلکس

با استفاده از چسب بلوک AAC، سازندگان ممکن است استفاده از ملات برای  بلوک را تا 75٪ کاهش دهند. محصول جدید همچنین دارای محتوای پلیمری بالایی است که منجر به پیوند قوی ‌تر بین بلوک‌ ها و به حداقل رساندن ترک خوردگی در اتصالات می‌شود. علاوه بر این، چسب بلوک AAC در کارخانه مخلوط می شود که کیفیت ثابت تری را در مقایسه با ملات هایی که به صورت دستی در سایت های ساخت و ساز تهیه می شوند، تضمین می کند.

این محصول جدید ساخت دیوارهای با کیفیت را برای مشتریان آسان‌ تر می‌کند و استفاده از مصالح ساختمانی را در مقایسه با روش‌ های مرسوم کاهش می‌دهد. ما مشتاقیم که این را به طور گسترده ‌تر در دسترس قرار دهیم و راه‌ حل ‌های ساختمانی نوآورانه ‌تری را معرفی کنیم که برای مشتریان و محیط ‌زیست ما مفید است.

ترکیبات و مواد اولیه چسب هبلکس

چسب بلوک AAC یک ماده اتصال دهنده همه کاره مبتنی بر پلیمر است که به ویژه برای ایجاد چسبندگی بالا، دوام و سرعت بخشیدن به فرآیند ساخت بلوک های AAC، آجرهای خاکستر بادی، بلوک های بتنی و غیره طراحی شده است.

این یک ملات با کیفیت بالا از پیش مخلوط شده است که کاربرد آسانی دارد و متشکل از سیمان، ماسه خشک درجه بندی شده، چسب های پلیمری و مواد افزودنی است که جایگزین ملات اتصال معمولی با ضخامت 12-18 میلی متر با ضخامت بسیار متنوع 3-5 میلی متر می شود. این ترکیب به صورت پودری و در رنگ های خاکستری و سفید عرضه می شود. بهترین شرایط نگهداری چسب ها دور از رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید است.

مخلوط کردن چسب

اختلاط چسب باید به درستی و به طور کامل با آب انجام شود.

نسبت چسب و آب تقریباً 30-25 درصد وزن چسب است.

استفاده از آب آشامیدنی تمیز برای مخلوط کردن توصیه می شود.

سطلی که برای مخلوط کردن چسب استفاده می شود، تمیز می شود و آب به آن اضافه می شود و به مقدار لازم چسب در آن قرار می گیرد.

استفاده از همزن مکانیکی برای اختلاط یکنواخت و کامل برای صرفه جویی در زمان، کار و حداکثر کارایی توصیه می شود. بسته به ماهیت استفاده، ضخامت و قوام مخلوط تعیین می شود.